İZELMAN A.Ş. KalDer iş birliğiyle mükemmellik yolunda!

İZELMAN A.Ş. KalDer iş birliğiyle mükemmellik yolunda!
14 Ağustos 2020 - 14:46 - Güncelleme: 22 Ağustos 2020 - 20:56

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı  İZELMAN A.Ş. Türkiye Kalite Derneği (KalDer) üyesi olarak kalite yolculuğunda önemli bir adım daha attı. KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Senem Kılıç ile görüşmelerinin ardından İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen KalDer ailesinin kalite gönüllülerinden biri olduklarını duyurdu. Ersen, KalDer ile ortak yürütecekleri projeleri ve İZELMAN Anaokulları'nın sunduğu hizmetleri Ege'ye Bakış'a anlattı.

 Hande Turan-Ege'ye Bakış/ İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait İZELMAN A.Ş. hizmet verdiği tüm alanlarda, İzmirli vatandaşların maksimum yararını gözeterek mükemmeli hedeflemeye devam ediyor. Bu kapsamda İZELMAN, iş birliklerine KalDer'i de ekleyerek KalDer ailesinin kalite gönüllülerinden biri olduklarını duyurdu.
KalDer İzmir Şubesi ile yeni fikir ve projelerde ortak çalışacaklarını aktaran  İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen, 'İzmirli vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmette mükemmeli hedefliyoruz. Bu düşünceyle Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi ile ortak projelerde birleşme ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ile beraber yürüttüğümüz Halkın Kitapçısı 'Askıda Kitap' projesinin sürdürülebilir bir proje olması adına çalışmalar yapacağız." diye konuştu.
 

İZELMAN Anaokulları'nda Avrupa standartlarında eğitim

Sürdürülebilir Kentler Birliği ile de ilintili çalışmalarının olacağını ve BM’nin sürdürülebilir kalkınma hedefleri doğrultusunda yerel bir model oluşturarak bu modeli Türkiye’ye yaymak ve rol model oluşturmak adına projelerde yer aldıklarını aktaran Ersen, ' Çocuklar zihinsel gelişiminin %80’ini erken çocukluk dönemi olarak adlandırılan bu yaş aralıklarında tamamlıyorlar. Okulların temiz, güvenli yemeklerin kaliteli olması yetmez, daha iyisini yapmalıyız. Biz bu yıl pandeminin zorlamasına rağmen bu formata gideceğiz. İZELMAN okullarımızda robotik kodlama eğitimleriyle robotların kullanımını yaygınlaştıracağız. Çocuk yogası gibi fiziksel gelişimlerine de katkı da bulunacağımız Avrupai bir eğitim vermeyi hedefliyoruz.' şeklinde konuştu. İZELMAN A.Ş. olarak ISO 9000 belgesi için yürüttükleri çalışmaları KalDer ile entegre devam ettirmeyi amaçladıklarını aktaran İZELMAN Genel Müdür Yardımcısı İlknur Yeler, 'KalDer'in Toplam Kalite eğitimleri ile İZELMAN bünyesinde çalışan mühendis arkadaşlarımızla, gerek eğitimler gerekse teknik geziler ile ortaklaşa bir çalışma yürütmeyi hedefliyoruz' dedi.Halkın Kitapçısı mükemmelik yolunda

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZELMAN iş birliğinde Temmuz ayında başlatılan geç gelecek nesillerin eğitimine ve genel kültürüne katkı sağlama yolunda Askıda Kitap kampanyasını, sürdürülebilir proje olarak KalDer İzmir şubesi'nin  MinikKal projelesiyle ortak bir proje altında,  çocukların kalite ve çağdaş yönetim anlayışını öğrenip içselleştirmelerini sağlamayı hedeflediklerini aktaran Ersen, Askida Kitap Projesinden bahsetti.
Askıda Kitap Kampanyası nedir?

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden kitapseverler, farklı fiyatlardaki dört paketten dilediklerini ya da 500 kitaplık seçkiden istediği sayıda kitabı askıya bırakacak. Bağışçılar, bu kitapları piyasaya göre yüzde 20 daha ucuza alabilecek. Askıya çıkan kitaplardan almak isteyen yurttaşlar ise ayda bir kez askıdaki kitaplardan edinebilecek. Merkez 11 ilçeden istenen kitapları, İZELMAN Genel Müdürlüğü adreslere ulaştıracak. Metropol dışındaki 19 ilçeden istenen kitaplar ise İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yerel hizmet birimlerinden teslim alınacak.
İZELMAN 9 bölgede 10 kreş imkanı sunuyor

 İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan ve İZELMAN’ın İzmir'de toplamda 9 bölgede 10 tane Anaokulu mevcut. İZELMAN adaokulları için yeni dönem ücreti olarak aylık bin 240 TL ücretin belirlendiği kreşler, çevrede bulunan özel okul öncesi bakımlara kıyasla oldukça ekonomik bir görüntü çiziyor. Göztepe civarında bulunan kreşlerin aylık ücreti bin 600 TL’den başlarken, bazı kreş ücretleri ise bin 800 TL’yi bulabiliyor. Bölgede bulunan İZELMAN Nene Hatun Kreş Anaokulu Ve Etüt Eğitim Merkezi ise özel kreşlerin aksine tam gün için bin 240 TL, yarım gün için ise 940 TL’lik ücret ile bakım hizmeti gerçekleştiriyor. Karşıyaka'da da özel kreşler fiyatları bin 700 TL ile 2 bin 200 TL arasında olurken, İZELMAN burada da bin 240 TL'ye ücret karşılığında kreş hizmeti sunuyor. Sabah, öğle ve akşam zamanlarında öğrencilere yemek imkanı da sunan İZELMAN kreşi, İzmir Büyükşehir çalışanların ailelere ve ilçe belediyelerde çalışan ailelere indirim imkanı da sunuyor. İZELMAN’ın İzmir’de Konak Gürçeşme, Balçova, Gaziemir, Bornova Evka-4, Çiğli Evka-2, Konak Güzelyalı, Karşıyaka Girne, Dikili ve Menderes Görece olmak üzere 9 bölgede anaokulu bulunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum