Torbalı'da yıkılan pazar yeri için Başkan'dan açıklama: CİMER'e karşı mı gelelim?

Dağtekke Mahallesi'ndeki üretici konteynırlarının yer aldığı pazarın Torbalı Belediyesi tarafından kaldırılması tepkilere neden olmuştu. Başkan Uygur'dan yanıt gecikmedi.

Torbalı'da yıkılan pazar yeri için Başkan'dan açıklama: CİMER'e karşı mı gelelim?
18 Eylül 2020 - 17:51

Uygur, "Bir birilerini şikayet etmemeyi öğrenemediler. ‘Birbirinizi şikayet etmeye devam ederseniz telafisi olmaz’ diye defalarca uyardık. Burası da bir belediye, bakkal dükkanı değil. CİMER den gelen yazıya kayıtsız kalamayız. CİMER’e karşı mı gelelim" ifadelerini kullandı. 

Dağtekke Mahallesi'ndeki üretici konteynırlarının yer aldığı pazarın Torbalı Belediyesi tarafından kaldırılması tepkilere neden olmuştu. 

Üretici kadınların gözü yaşlı fotoğrafları yaşanan yıkımın üzüntüsünü anlatırken, AK Parti cephesinden de Torbalı Belediye Başkanı CHP'li İsmail Uygur'a sert tepkiler gelmişti. 

Gelişmelerin ardından Başkan Uygur'dan yanıt gecikmedi. 

Başkan Uygur, “Dağtekke’deki sorun yeni değil. 3-5 ay da kapalı kaldığı zamanlar oldu. Açılmasına müsaade ederken kendilerine söyledik. ‘Bir daha bir birinizi şikayet etmeyin’ diye defalarca uyardık. Bir birilerini şikayet etmemeyi öğrenemediler. ‘Birbirinizi şikayet etmeye devam ederseniz telafisi olmaz’ diye defalarca uyardık. Burası da bir belediye, bakkal dükkanı değil. CİMER den gelen yazıya kayıtsız kalamayız. CİMER’e karşı mı gelelim" ifadelerini kullandı. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum