Otobüste mide bulandıran olay! Sapığın savunması 'pes' dedirtti

Bursa'da halk otobüsünde iki genç kadına bakarak mastürbasyon yapan ve fark edilmesi üzerine kendisini 'iki taraflı olduğunu sandım' diyerek savunan Mustafa Ç.'nin o anları cep telefonuyla kaydedildi. Mustafa Ç. polis ekiplerince gözaltına alındı.

Otobüste mide bulandıran olay! Sapığın savunması 'pes' dedirtti
11 Kasım 2020 - 11:02

Mide bulandıran olay, dün Bursa’nın Osmangazi ilçesi Yalova Yolu Caddesi'nde seyir halinde olan 93 hat numaralı Uludağ Üniversitesi-Terminal güzergahında sefer yapan halk otobüsünde meydana geldi. Yolculardan Bahar B. (25), otobüsten ineceği duracağa yaklaşınca eşyalarını toparlamak istedi. Bahar B. çantasını hazırlarken hemen önünde duran Mustafa Ç.'nin (38) kendisine bakarak, mastürbasyon yaptığını söylemesi üzerine diğer yolcular da şüpheliye tepki gösterdi. Şoför, yaşananların ardından otobüsü durdurarak, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, iki kadının şikayeti üzerine Mustafa Ç.'yi gözaltına aldı.

,'İKİ TARAFLI OLDUĞUNU SANDIM' SAVUNMASI
Bu arada yolculardan biri, Mustafa Ç.'nin kendini savunduğu anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Bahar B.'nin Mustafa Ç.'ye, 'Bunun izahı yok, kızınız var. Belki daha önce de yaptınız. Ben ses çıkardım, belki ses çıkarmayanlar da vardır' demesi ve Mustafa Ç.'nin de 'Ne olduğunu hatırlamıyorum. Gözlerimi görmüyor musun ben bir madde kullanıyorum, onun etkisindeyim. Benim de kız çocuğum var. Ben bir şey yapmadım' dediği anlar görüntülere yansıdı. Görüntülerde aynı zamanda Mustafa Ç.'nin 'Ben iki taraflı olduğunu sandım' demesi ise dikkat çekti.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum