Güzelbahçe Belediyesi'nden dün yaşanan felaketle ilgili açıklama: Zararlar karşılanacak

Güzelbahçe Belediyesi dün etkili olan fırtına sonrası Atatürk Kültür Merkezi'nin çatının uçmasıyla ilgili bir açıklama yaptı. İki kişinin yaralandığı ve esnafların zarar görmesiyle ilgili olarak yapılan açıklamada, " Zarar gören esnafımız ilgili gerekenlerin yapılacağını zararlarının karşılanacağının bilgisi verilmiştir" ifadeleri yer aldı.

Güzelbahçe Belediyesi'nden dün yaşanan felaketle ilgili açıklama: Zararlar karşılanacak
07 Nisan 2021 - 11:15 - Güncelleme: 07 Nisan 2021 - 11:24
EGE'YE BAKIŞ/ Dün öğle saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına sonrası İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde Atatürk Kültür Merkezi’nin çatısı yakınındaki pazaryerinin üzerine uçtu. İki kişinin yaralanmasına yol açan olayda bazı esnafta zarar gördü. Konuyla ilgili olarak Güzelbahçe Belediyesi'nden açıklama geldi. İşte o açıklama: 

"Dün öğle saatlerinde başlayan ve etkisini artıran şiddetli fırtına Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezimizin çatısının bir parçasını kopararak salı günleri pandemi nedeniyle açık alanda kurulan semt pazarımızın üzerine düşmüş olup iki vatandaşımızın yaralanmasına ve bazı esnaflarımızın da zarar görmesine neden olmuştur. Yaşanan bu üzücü olay sonrası Belediye Başkanımız Mustafa İnce pazar alanına giderek vatandaşlarımızı ve esnafımızı ziyaret etmiştir. Zarar gören esnafımız ilgili gerekenlerin yapılacağını zararlarının karşılanacağının bilgisini vermiştir.

Konuyla ilgili bir ihmalin olup olmadığı ekiplerimiz ve konunun uzmanı kişilerce araştırılıp incelenmektedir. Bir ihmal söz konusuysa gerekenin yapılacağı kamuoyunun bilgisine sunarız. Bazı basın yayın kuruluşlarında çıkan toplumu yanıltıcı ve yanlış haberlerin gerçeği yansıtmadığını kamuoyunun bilgisine ayrıca sunarız."

YORUMLAR

  • 0 Yorum