Gaziemir Belediyesi önünde polis hareketliliği

Gaziemir Belediye Binası önünde AKP’li isimlerin basın açıklaması yapacağı bilgisi üzerine polis ekipleri belediye binası önünde yoğun güvenlik önlemleri aldı

Gaziemir Belediyesi önünde polis hareketliliği
28 Mayıs 2020 - 12:57


Gaziemir Belediye Binası önünde AKP’li isimlerin basın açıklaması yapacağı bilgisi üzerine polis ekipleri belediye binası önünde yoğun güvenlik önlemleri aldı.








 İki gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatlarından Mustafa Doğan İnal, CHP İzmir’den 5 isim hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu paylaşmıştı. İnal’ın paylaşımı sonrası da ilk olarak dün Karabağlar Belediye Meclis Üyesi Dila Koyurga ifadeye çağrılmış ve sonrasında ev hapsine çarptırılmıştı. Koyurga'nın cezasını yetersiz bulan AKP'li isimler kararı eleştirmişti.Bugün ise AKP'li bazı isimlerin Erdoğan'ın suç duyurusunda bulunduğu başka bir isim olan İzmir Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda için Gaziemir Belediyesi önünde basın açıklaması yapacağı öğrenildi. Basın açıklaması öncesi ise polis ekipleri tarafından belediye binası önünde yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı objektiflere yansıdı.


https://egeyebakis.com/ak-partiden-gaziemir-belediyesi-onunde-baskan-ardaya-istifa-cagrisi/


YORUMLAR

  • 0 Yorum