CHP İzmir'de 'kaybedilen ilçeler' mesaisi!

CHP İzmir İl Başkanı Yücel, yerel seçimlerde kaybedilen ilçelere yönelik mesai yaptı. Geçtiğimiz ay Kınık, Bergama ve Aliağa’ya giden Yücel, bu kez Kiraz ve Bayındır’da çalışma yaptı. Yücel hem örgütle bir araya geldi hem de STK’ları ziyaret etti. Yücel’e başkan yardımcıları da eşlik etti. Öte yandan bu hafta il yönetim kurulu toplantısı Menemen ilçesinde yapılacak.

CHP İzmir'de 'kaybedilen ilçeler' mesaisi!
14 Ekim 2020 - 15:25

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, yerel seçimlerde kaybedilen ilçelere yönelik özel çalışma yaptı.

Geçtiğimiz ay Bergama, Kınık ve Aliağa’ya giden Yücel’in rotası bu kez Kiraz ve Bayındır oldu. Yücel, her iki ilçede ilçe örgütü, meclis üyeleri ile bir araya geldi. Örgütle istişare yapan Yücel, sorunları dinledi, parti içi mesajlar verdi.

Yücel, Kiraz ve Bayındır’da ilçe başkanları ve yönetimleriyle birlikte STK turu da yaptı. Yücel, STK çeşitli STK’ları ziyaret etti, sorunları dinledi.

Yücel, Kiraz ve Bayındır çıkarması dışında Beydağ ve Ödemiş’i de ziyaret etti.

Öte yandan bu hafta il yönetim kurulu toplantısı Menemen ilçesinde yapılacak.İl yönetim kurulu toplantısı sonrası Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, il yönetimine ‘500’ gün sunumu yapacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum