AK Parti İl Başkanlığı'ndan Yer-Hiz-Der'e Ziyaret

Ak parti il başkanlığı izmir'de yaşanan deprem sonrası her alanda gece gündüz demeden çalışan, görevi olan sosyal sorumluluğu yerine getirebilmek için uğraşan YER-HİZ-DER'İ özkanlarda ki genel merkezinde ziyaret etti. 

AK Parti İl Başkanlığı'ndan Yer-Hiz-Der'e Ziyaret
14 Kasım 2020 - 09:50 - Güncelleme: 14 Kasım 2020 - 09:57

AK parti il başkan yardımcısı Mustafa Kandil ve yöneticilerinin katıldığı ziyarette,  yaşanan deprem ve yapılacak yardımlar, covid-19 virüsünün halka etkileri, işçi ve emekçinin kıdem tazminatı ile ilgili yasanın geri çekilmesi gibi konular görüşüldü. İl başkan yardımcısı Mustafa Kandil toplantı sonrası yaptığı açıklamada "deprem sonrası yaptığı özverili çalışmalar ve sürece aktif katılımlarından dolayı Başkan Halis GÜNEŞ' e ve nezdinde tüm YER-HİZ-DER yönetimi ve üyelerine halkımız ve partimiz adına teşekkür ediyorum."dedi. 
Ziyaretten dolayı mutlu olduğunu dile getiren YER-HİZ-DER Başkanı Halis GÜNEŞ " Deprem,sel,virüs ve emek gibi konular insanlar, partiler ve kurumlar ustu bir hassasiyet gerektirir. Insan olabilmek herkesin acısını hissetmektir. Bizde bu nazik ziyaretlerinden dolayı il başkan yardımcısı sn. Mustafa Kandil şahsında tüm AK parti il başkanlığına teşekkürlerimizi sunuyoruz." Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum